Design of private spaces

Jak vypadá spolupráce mezi designérem a klientem:

1. Při první schůzce v daném prostoru, který klient potřebuje řešit, designér zjistí všechny jeho požadavky. Dohodnou se na požadovaných službách. Výhodné je mít na schůzku připraven půdorys prostoru s kótami.

2. Na další schůzce přímo u zákazníka, dojde k zaměření daného prostoru a designér na místě analyzuje potenciál prostoru a zjistí klientovy požadavky na vybavenost, barvy a styl požadovaného interiéru nebo exteriéru.

3. Designér vypracuje prostorové uspořádání prostoru, které jsou zákazníkovi představeny pomocí 3D vizualizací (zákazník má představu o tom, jak bude interiér v případě realizace vypadat). Většinou jsou možné 2 - 3 varianty půdorysného řešení.

4. Zákazník si vybere jednu ze dvou variant (popř. určité prvky z jedné nebo druhé) a designér připraví finální verzi, podle které se pak provede realizace interiéru. Součástí jsou i výkresy případných stavebních změn, rozvodů elektroinstalací, odpadů, vodoinstalací, výkresy atypického nábytku apod. Klient obdrží také finanční rozpočet k daným variantám.

Klient tak dostane kompletní projekt a návod, podle kterého může realizovat svůj prostor.

V případě zájmu o realizaci návrhu interiéru zajistíme také realizační firmu a  autorský dozor. Zákazník tak může v klidu řešit své povinnosti a realizaci interiéru může svěřit do rukou zkušených odborníků.

Moderní italský design

Ceník

Návrhy a úpravy prostoru…………………………………550,- Kč/ hod

Nákup nebo úklid s designerem…………………..……..350,- Kč / hod

Feng – shui konzultace a poradenství……………….….550,- Kč / hod

Doprava po Praze ……………………………………......200,- Kč

celá ČR………………………………………...................7,- Kč / km

marekborovicka_pudorys_zmena.jpg

 

Orientační ceny kompletního návrhu

- upřesním na místě podle velikosti a složitosti prostoru

Kompletní návrh prostoru:

- 1 místnost cca 30 m2………………………..od 5 000,- Kč

- více místností cca 50 m2 …………………...od 10 000,- Kč

- více místností cca 100 m2…………………..od 25 000,- Kč

Kompletní Feng – shui analýza bytu nebo domu (1 podlaží)………………………..11 000,- Kč

Pokud si klient bude přát kompletní návrh prostoru a zároveň Feng – shui analýzu a návrh prostoru vytvořit podle učení Feng – shui, částky se nesčítají, ale dohodne se individuální cena podle rozsahu požadovaných prací.

gemerlovi_celk_pohled-1.jpg