Dárkový poukaz

Dárkový poukaz na služby interiérového desidnéra a (nebo) Feng-Shui analýzy a návrhu prostoru je originální dárek a můžete jím odstartovat nemalé změny k lepšímu životu a bydlení obdarované osoby!

Podmínky pro vydání Dárkových poukazů:

  1. Dárkový poukaz vydáváme v korunové hodnotě (Kč), kterou si sami určíte.
  2. Dárkový poukaz vystavíme na konkrétní jméno nebo text, které si pro obdarovaného sami navrhnete (např. Pro: Marii Krásnou, Pro: manžele Dvořákovi k 25. výročí svatby, Pro: novomanžele Annu a Davida Benešovi, Pro: milého tatínka Jana Horáka,…)
  3. Dárkový poukaz vyhotovujeme na základě objednávky a až po úhradě jeho hodnoty ze strany objednávajícího. Dárkový poukaz zasíláme poštou na adresu objednávajícího nebo je možné domluvit osobní převzetí.
  4. Pokud je hodnota objednaných služeb vyšší než cena na Dárkovém poukazu, rozdíl v ceně uhradí obdarovaný.
  5. Pokud je cena objednaných služeb nižší, než hodnota Dárkového poukazu, rozdíl se nevrací.
  6. Dárkový poukaz lze použít pouze na využití služeb bytového designéra a poradce Feng – Shui blíže specifikovaných na www.moderni-prostor.cz/sluzby a není možné ho vyměnit za hotovost nebo jiné finanční kompenzace.
  7. Dárkový poukaz je možno uplatnit pouze jednorázově a to nejpozději do data platnosti uvedeného na Dárkovém poukazu, tj.1 kalendářní rok od data jeho vystavení.